• USD 27.8
  • EUR 33.4
  • GBP 38.7
Спецпроєкти

Нефьодов запропонував підвищити вартість безподаткових посилок до 150 євро

Реклама на dsnews.ua
Голова Державної митної служби Максим Нефьодов пропонує тимчасово повернути ліміт вартості посилок з-за кордону, які не оподатковуються, зі 100 до 150 євро

Як зазначив Нефьодов, самі ставки - це парафія народних депутатів, проте цей процес необхідно упорядкувати, передає "ДС" з посиланням на "5 канал".

"Тому в якійсь перспективі я виступав би за повернення ліміту назад до 150 євро, але з одночасним зміною механізму оформлення всіх посилок", - сказав він.

"З точки зору саме адміністрування, я не бачу, що зниження ліміту заподіяло істотну користь. Справа в тому, що митниця сама не вміє ще адмініструвати такі дрібні платежі", - розповів він.

За його словами, зараз для сплати навіть невеликих сум з посилок необхідно подавати декларацію в паперовій формі, їхати на митницю і т. п. Крім того, митниця більше витрачає грошей на збір цих податків, ніж одержує бюджет.

"Зі свого боку я б вітав якусь перенастроювання оформлення посилок", - зазначив він і додав, що зараз розробляються нові вимоги до упаковки посилок.

    Реклама на dsnews.ua