• USD 27.8
  • EUR 33.5
  • GBP 38.6
Спецпроєкти

Неякісні діти і стерилізація: "слуга" шокувала новим "зашкваром" (ВІДЕО)

Реклама на dsnews.ua

У мережі з'явилося відео-коментар нардепа від "Слуги народу" Галини Третьякової, яка впевнена, що у людей, які заводять дітей заради отримання соцвиплат, діти народжуються "низької якості"

Про це голова Комітету з питань соцполітики та захисту прав ветеранів заявила в ефірі відеосервісу Zoom. Запис з'явилася в соцмережах ще наприкінці травня, але справжній скандал викликала тільки зараз, передає "ДС".

Третьякова, розмірковуючи про справедливість соціальних виплат, різко висловилася щодо дітей, батьки яких розглядають їх як засіб отримання допомоги від держави.

"Коли ми демографічно надаємо такі засоби, які використовуються сім'єю, і народження дитини відбувається не для того, щоб надати йому освіту і рівні права, а народжують дитину, щоб отримати матеріальну допомогу, то ми, скажу жорстко, отримуємо дітей низької якості. Які призводять до того, що вони сідають на публічні кошти", - заявила Третьякова, додавши, що екс-прем'єр Великобританії Маргарет Тетчер дотримувалася такої ж думки.

Також нардеп згадала британського лорда, який був міністром соцполітики і закликав стерилізувати тих, хто просто хоче отримати допомогу від держави.

За словами Третьякової, аналогічної думки дотримувався і "творець сінгапурського економічного дива" Лі Куан Ю

"Лі Куань Ю - стерилізував жінок, у яких не було вищої освіти. Ось такими жорстокими методами, я б сказала навіть садистськими викорчували в нації елементи, які не є захисниками і годувальниками. Всіх, хто не є частиною цих елементів, вони не можуть себе віднести до гідного життя. Ну, так я вважаю. Потрібно захищати просту людину", - сказала Третьякова.

Антисоціальний світогляд Г.Третьякової

Україна - соціальна країна?Можна вважати антисоціальний курс державної політики, коли керівниця комітету соціальної політики Верховної Ради #ГалинаТретьякова після пропозицій «наїджати та дискримінувати найманого працівника» вже захопливо наводить приклади про «каструвати та стерилізувати»Ось така вона «нова нормальність» за світоглядом нардепки СНЦе і про «дітей дуже низької якості», і про «потрібно стерилізувати»…., і про барське ставлення Ось слухаєш ії брєд і думаєш: А чому вона з мільонних зарплат наглядових рад мовчить, премії по триста – чотриста тисяч в міністерствах та ЦВК….може на них потренується? Чи боїться?І нічого, - каже вона. Спочатку обурюються та протестують, потім замислюються, потім стають прихильниками….класичне вікно ОвертонаСлухайте, робіть перепост та розголос.P.S. До речі, ця нардепка таки протягнула рішення комітету який вона очолює щодо рекомендації розглянути на цій сесії антипрофспілковий законопроект 2681. І це попри те, що Петиція «не розглядати законопроект 2681» набрала необхідні 25 000 голосів.Далі буде…

Gepostet von Страйком "Заради Майбутнього" am Freitag, 29. Mai 2020
    Реклама на dsnews.ua