• USD 27.6
  • EUR 32.7
  • GBP 36.2
Спецпроєкти

Некомпетентність і популізм: Комаровський розгромив влади України за карантин

Реклама на dsnews.ua
Влада не змогла грамотно і ефективно організувати боротьбу з коронавірусом через некомпетентність і популізму

Про це відомий педіатр Євген Комаровський розповів під час прямого ефіру з медичним експертом UNICEF Ukraine Катериною Булавиновой, передає "ДС".

Відомий педіатр похвалив китайську модель протистояння COVID-19, хоч і назвав її недемократичною.

"Вразила китайська модель расхлебывания цієї каші. Вона абсолютно недемократична. Був єдиний центр, який приймав рішення, вони ніким не оспорювалися, і було необмежене фінансування. Китай показав всьому світу, що в умовах необмежених людських і фінансових ресурсів і найсуворішої дисципліни проблема може бути вирішена досить швидко і ефективно", - зазначив Коморовський.

Також доктор пояснив, чому такі методи не спрацювали в Україні.

"Купа країн при відсутності дисципліни і матеріальних ресурсів раптом вирішила йти китайським шляхом і закручувати гайки. Відразу було зрозуміло, що з цього нічого не вийде. Держава не може заборонити службу в церкві, але намагається влаштовувати жорстку ізоляцію комусь, десь і навіщо-то. Людей ловлять в парках і штрафують, а де-то шикуються черги в метро", - сказав Коморовський.

Крім того, лікар розкритикував довірливість людей, які слухають все, що говорить влада.

"Вразила страшна стадність, коли люди чекають якогось рішення зверху, готові бігти в будь-якому напрямку і не готові розуміти, що люди нагорі також некомпетентні. В основі прийнятих рішень на всіх рівнях лежить небажання брати на себе відповідальність. Люди, які приймають рішення, думають про політичні наслідки, а не про ваших інтересах. Це загальносвітова проблема - популізм у політиці вбиває людей", - уклав доктор.

    Реклама на dsnews.ua