• USD 27.7
  • EUR 33.7
  • GBP 39.2
Спецпроєкти

Несе загрозу: Тука збудився через проекту закону про особливий статус Донбасу

Реклама на dsnews.ua
Проект закону, присвячений так званій статуту Донбасу, зареєстрований у Верховній Раді, несе потенційну загрозу.

Таку думку OBOZREVATEL висловив екс-заступник міністра з питань тимчасово окупованих територій і внутрішньо переміщених осіб України Георгій Тука, передає "ДС".

"З моєї точки зору, погроз там дуже багато. Яким шляхом піде партія "Слуга народу", мені важко передбачити", - сказав він.

Тука зауважив, що "сам по собі цей документ як не працював, так ніколи і не запрацює".

"Я сподіваюся, що там мова йде просто про його пролонгацію. Таким чином українська сторона бере паузу, щоб внести якісь правки. Причому, не тільки цей закон, оскільки він тягне за собою зміни в цілий ряд інших законів, які пов'язані з утриманням прийнятого закону", - заявив колишній чиновник.

Разом з тим він підкреслив: "Я схиляюся до того, що, якщо в черговий раз Зеленський погодився на реалізацію "формули Штайнмайера", підписав комюніке, нічого позитивного від цього не буде".

За оцінками Туки, "ми йдемо в руслі російської порядку денного, російських хотілок". В контексті небезпеки закріплення особливого статусу Донбасу в Конституції України, як того хоче Кремль, він заявив: "Я буду робити все можливе, щоб цього не сталося".

Нагадаємо, за підсумками нормандської зустрічі в Парижі президент України Володимир Зеленський заявив, що закон про особливий статус Донбасу може бути продовжений на рік.

    Реклама на dsnews.ua