• USD 26.7
  • EUR 31.4
  • GBP 36.9
Спецпроєкти

Никифоров заявив, що скандальне фото було самоіронією, і передумав йти на ЛГБТ-прайд

Прессекретар президента Сергій Никифоров прокоментував свою фотографію з висунутим язиком, яка раніше викликала шквал обурення

Сергій Никифоров
Сергій Никифоров
Реклама на dsnews.ua

Наступник Юлії Мендель сказав, що пост був самоіронією, а знімок просто вирваний з контексту, передає "ДС" з посиланням на "Гордон".

"Там насправді не одне фото, а два. Я думаю, більшість людей другого фото не бачило. Це серія фотографій, і вони повʼязані. Два фото – дві протилежності. Їх треба розглядати в комплекті. Така самокритика. На одному фото я серйозний, задумливий, дивлюся вдалечінь, а на другому – дивіться, я тримаю в руках "пірамідку"! Це дві сторони спектру. До того ж насправді я не такий і не такий – я десь посередині. Але ось вам крайнощі – вибирайте, що вам більше подобається. Цю фотографію спеціально було зроблено, вона іронічна: ось найшаблонніша фотографія, яка може бути – я тримаю "пірамідку", – сказав Никифоров.

За його словами, він не очікував такої критики у відповідь на цю фотографію.

"Не чекав зовсім. Я досі дивлюся на це і не розумію, за що там можна хейтити. Проте я тепер краще розумію очікування людей від прессекретаря президента: камʼяне обличчя, усміхатися не можна, язик висовувати не можна, танцювати не можна, нічого не можна – ну, добре, добре", – заявив Никифоров.

Він повідомив, що президент не критикував його за ці фото.

"Головний висновок, який я для себе зробив після цієї ситуації, – як легко вбивають іронію. Беремо повідомлення і просто висмикуємо з нього одну частину – і все, сенс втрачається, а решта має недоречний і безглуздий вигляд. Напевно, жодної іронії та самоіронії припускати не можна, тому що це руйнується одним рухом. […] Це серія фотографій, у яких є певний посил. І я нічого поганого не бачу в цих фото. Саме в тому вигляді, у якому їх було опубліковано. Але якщо одне фото висмикувати і окремо перепощувати скріншоти, не бачачи оригіналу, звісно, це має дещо безглуздий вигляд", – сказав прессекретар.

За словами Никифорова, знімки він зробив у вільний від роботи час.

"Іще раз: це несерйозна фотографія. Це свідоме перебільшення, дурощі. Були часи – пішли сфотографувалися. Я ж не за президентом стою, кривляюся. Я не пʼяний, не бʼю посуд. І взагалі, думаю, людині припустимо усміхатися і дуріти в якихось дрібних дозах. Так, я прессекретар президента – то що, я тепер не людина? Я ж не під час виконання обовʼязків, не на роботі – у вільний час зробив фото. Але це, звісно, усе дискусійне", – заявив він.

Також прессекретар сказав, що збирався піти 19 вересня на ЛГБТ-прайд, але після цього скандалу сумнівається, чи потрібно це робити.

"Я ще хотів піти на прайд, підтримати, а тепер ось думаю, чи варто? Тому що взагалі буде катастрофа", – заявив Никифоров.

Нагадаємо, раніше наступник Юлії Мендель запостив в Instagram фото, на якому він з відкритим ротом і висунутим язиком "тримає" монумент Джорджа Вашингтона. Соцмережі жорстоко висміяли фото нового прессекретаря Зеленського Сергія Никифорова, залишивши "їдкі" коментарі та розмістивши фотожаби.

Пізніше Никифоров відзначився черговим "дотепним" жартом, показавши статистику своєї сторінки в Instagram після публікації скандальної фотографії.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua