• USD 28.1
  • EUR 33.8
  • GBP 38.9
Спецпроєкти

Новий радник Разумкова під час Майдану підтримував "Беркут" (ФОТО)

Новопризначений позаштатний радник голови Верховної Ради з питань місцевого самоврядування Сергій Чернов під час Революції Гідності був главою обласної ради Харківської області і активно підтримував бійців "Беркуту"

Реклама на dsnews.ua

Чернов представляв в облраді Партію регіонів, повідомляє "ДС" з посиланням на "Еспрессо".

Так, 30 січня 2014 року Чернов і тодішній глава Харківської ОДА Михайло Добкін і вся фракція Партії регіонів в облраді, прийшов на сесію в чорній футболці з написом "Беркут" і символікою розформованого після Євромайдану підрозділу.

"Наше з вами завдання: дати відсіч оскаженілим нацистам всіх мастей — і доморощеним бойовим хомячкам, і приїжджим", — сказав тоді Михайло Добкін, якого цитує Медіапорт.

У той же день стало відомо, що фракція ПР в Харківській облраді зібрала 150 тис. грн для потреб бійців "Беркута".

Зліва направо — Сергій Чернов, Анатолій Денисенко, Дмитро Добкін, Дмитро Святаш
Зліва направо — Сергій Чернов, Анатолій Денисенко, Дмитро Добкін, Дмитро Святаш

Крім того, 1 лютого 2014 року на "Всеукраїнському скликання первинних організацій Партії регіонів" (Харків) заявлялося про створення "Всеукраїнського громадського союзу "Український фронт"- разом зі своїм воєнізованим формуванням. Також прямо в фойє Палацу спорту, де проходив з'їзд, почався запис добровольців до "Національної гвардії". Символом нової організації стала георгіївська стрічка, відзначають журналісти.

До президії зборів сепаратистів і "регіоналів" входили, зокрема Чернов, нардепи-"регіонали" Олег Царьов, Дмитро Святаш, Дмитро Добкін та Анатолій Денисенко, а також генеральний консул РФ в Харкові і представники Компартії.

Нагадаємо, 13 березня стало відомо, що Сергій Чернов призначений радником спікера Верховної Ради Дмитра Разумкова. Відзначимо, Разумков раніше був членом Партії регіонів.

Редактор: Марія Чиренко
    Реклама на dsnews.ua