• USD 28
  • EUR 33.2
  • GBP 38.5
Спецпроєкти

Новий "відосік": Зеленський запустив всесвітній флешмоб на честь ювілею ЮНЕСКО

Реклама на dsnews.ua

Президент України Володимир Зеленський привітав організацію ЮНЕСКО з 75-річчям від дня заснування, запустивши міжнародний флешмоб відеопривітань на честь ювілейної дати

Відео оприлюднила пресслужба глави держави, передає "ДС".

"Організація ЮНЕСКО виникла відразу після закінчення найбільш нищівної війни в історії людства 75 років тому. Її засновники були переконані, що "у свідомості людей потрібно укорінювати ідею захисту миру". Ми, українці, добре розуміємо мудрість цих слів зі Статуту ЮНЕСКО. Ми мали величезні втрати у тій війні. І зараз захищаємо нашу свободу", — сказав він.

Зеленський зазначив, що українці цінують і підтримують "важливу місію" ЮНЕСКО.

"ЮНЕСКО відіграє унікальну роль у захисті світової спадщини, щоб ми могли передати її наступним поколінням. Україна пишається об’єктами та місцями, що увійшли до переліку Світової спадщини. І я сподіваюся, що далі їх буде ще більше", — сказав глава держави.

В Офісі президента додали, що Володимир Зеленський запустив міжнародний флешмоб відеопривітань з нагоди 75-річчя ЮНЕСКО. Крім того, наголошується, що відео було записано до того, як глава держави заразився коронавірусом.

    Реклама на dsnews.ua