• USD 26.9
  • EUR 31.8
  • GBP 37.2
Спецпроєкти

Нові санкції проти Фукса і Фірташа. Що це означає

У пʼятницю, 18 червня, Рада національної безпеки і оборони (РНБО) ухвалила рішення про запровадження пакету санкцій проти українських бізнесменів Павла Фукса та Дмитра Фірташа

Дмитро Фірташ та Павло Фукс
Дмитро Фірташ та Павло Фукс
Реклама на dsnews.ua

1. Фірташ став новим підсанкційним олігархом. Це означає не лише те, що перерозподіл облгазів стартував. Це ще означає, що на ринку титанової сировини у нас з’являться нові гравці (посередники). Чи будуть вони продавати сировину Фірташу в Крим чи компанії Boing , поки невідомо.

2. Дуже цікаво буде спостерігати за поведінкою каналу Інтер. Зараз там «одноосібним» керівником залишився Сергій Льовочкін, у якого вже «майже немає» конкурента Медведчука і вже «майже нема» партнера Фірташа. І це ніби велика свобода. А ще ніби є найбільш рейтинговий кандидат в президенти номер 2. Але в разі недостатньо тонкої поведінки, може втратилися головний козир : «Своїх не кидають». І це велика розтяжка для Льовочкіна.

3. Павло Фукс має одну велику провину: вплив на Держгеонадра, як кажуть і казали останні кілька років різні дотичні до цієї сфери ділки. Звичайно, зараз всі вхопляться в історію про Кернеса, Терехова і інші харківські новини. Але головна історія Фукса, якщо все правда про геонадра — це ліцензії. І тут треба шукати чорну кішку і зовсім не в чорній кімнаті.

Між іншим, є ще один важливий момент. А ви помітили, що за останні кілька місяців у нас зник демонічний образ єдиного поганого бородатого олігарха? У нас тепер поганих хлопців так багато, що навіть спеціалісти не готові називати всі прізвища!

    Реклама на dsnews.ua