• USD 27.6
  • EUR 33.5
  • GBP 39
Спецпроєкти

Новий винищувач для ВПС України. Чим вигідний турецький TF-X

Реклама на dsnews.ua
Дуже скоро Україні доведеться повністю оновлювати парк бойових реактивних літаків, і головне тут - зробити правильний вибір

Модельний ряд української бойової авіації станом на сьогодні представлений успадковані ще від СРСР літаками Міг-29 (орієнтовно 72 одиниці), винищувачі Су-27 (48 одиниць), штурмовики Су-25 (24 одиниці) і бомбардувальниками і розвідниками Су-24 та Су-24МР (сумарно до 36 одиниць), пише Руслан Рудомский у своїй статті на Depo.ua.

Як наголошується, всі ці літаки в середньостроковій перспективі будуть мати потребу в заміні, адже термін їх експлуатації закінчується у 2030 році.

Всі фото - defenceturkey.com

Продовжуючи цикл ознайомлювальних матеріалів, автор звернув увагу на турецький винищувач TF-X (скорочено від Turkish Fighter), який зараз знаходиться тільки в стадії розробки.

Що собою являє винищувач TF-X

TF-X - це малопомітний багатоцільовий всепогодний винищувач п'ятого покоління, розроблений турецькою компанією TAI (Turkish Aerospace Industries) спільно з британською BAE Systems.

У грудні 2010 року Виконавчий комітет оборонної промисловості Туреччини (SSIK) дав доручення Міністерству оборони розробити перший турецький винищувач власного виробництва, перший політ якого повинен бути намічений на 2023 рік (до сторіччя Турецької республіки), однак згодом цю подію було відкладено до 2025 року.

Планується, що вітчизняні турецькі винищувачі повинні замінити застарілі американські F-16 і бути сумісними в повітряному флоті з новими американськими винищувачами п'ятого покоління F-35. При цьому TF-X повинен компенсувати деякі недоліки F-35 в ближньому повітряному бою.

У 2012 році було створено шість моделей перспективного винищувача, три з яких були представлені на виставці IDEF-2013. Остаточний проект був затверджений в кінці 2013 року, однак потім зазнав деякі зміни.

Справа в тому, що спочатку планувалося, що літак буде з одним двигуном, проте в січні 2015 року прем'єр-міністр Туреччини Ахмет Давутоглу офіційно оголосив, що TF-X буде винищувачем з двома двигунами.

Серед головних вимог, які ставляться перед новим бойовим літаком, значаться: покращена навігація, малопомітність, висока маневреність і внутрішні відсіки для зброї.

У березні 2015 року турецькі власті оголосили конкурс на компанію, яка буде реалізовувати цей амбітний проект, і в серпні 2016 року Секретаріат оборонної промисловості Туреччини, підписав контракт з турецькою компанією аерокосмічної індустрії Turkish Aerospace Industries (TAI).

Турецька влада відразу виділили для TAI 1,18 млрд доларів на придбання необхідних технологій та інфраструктури для проектування, випробувань і сертифікації літака. Загальний бюджет проекту становить 50 млрд доларів, а очікувана вартість виробництва одного готового літака - 100 млн доларів.

У грудні 2017 року Секретаріат оборонної промисловості Туреччини оголосив, що обрав для надання допомоги в розробці національного винищувача TF-X британську компанію BAE Systems.

"Начинка"

Враховуючи те, що винищувач TF-X зараз перебуває на стадії розробки, у відкритому доступі інформації про нього не так багато, дещо все-таки вдалося знайти.

Зокрема, відомо, що фюзеляжний комплекс планується розробити з легкого вуглецевого композитного термопластика, за аналогом американського винищувача F-35. Секретаріат оборонної промисловості Туреччини оголосив відповідний тендер, про результати якого поки нічого не відомо.

Що стосується двигуна, то для розробки власного реактивного двигуна "з нуля" потрібно близько 30 років. З цієї причини на перші турецькі винищувачі планують ставити імпортні двигуни, паралельно займаючись розробкою вітчизняних.

З цією метою 20 січня 2015 року задіяна в проекті TF-X турецька компанія Aselsan оголосила, що підписала меморандум про взаєморозуміння з міжнародним консорціумом Eurojet - виробником двигуна EJ200, який використовується в винищувачах Eurofighter Typhoon.

Паралельним курсом над двигуном для TF-X компанії працюють TRMotor Power Systems Inc. і General Electric. У жовтні 2018 року турецькі ЗМІ повідомили, що невідома кількість винищувачів пробної партії буде оснащено двигунами від General Electric F110, поки TRMotor не допрацює свій двигун.

У 2018 році несподівано інтерес до проекту TF-X проявила російська оборонна компанія Rostec, яка заявила, що готова надати технологію для двигуна. Турецькі представники оборони підтвердили, що вивчають цей варіант і обговорюють потенційні моделі співпраці.

Що стосується авіоніки, то кабіна TF-X повинна бути інтегрованою до супровідним БПЛА через зашифровані з'єднання датчиків. Крім цього літак, ймовірно, буде використовувати вдосконалені варіанти власного радіолокаційного сигналу (RWR), системи попередження ракет (MWS), лазерну систему попередження (LWS), управління відливом і спалахом, системи дозування та цифровий радіочастотної пам'яті (DRFM).

Радар для TF-X розробляє турецька компанія Aselsan. Повідомляється, що це буде вдосконалений радіолокаційний радар Active, який буде використовувати технологію нітриду галію (GaN).

Озброєння

Судячи з анонсів, на винищувачі TF-X планується типовий комплект сучасного авіаційного озброєння. Насамперед, це ракети і бомби.

Для повітряних боїв передбачені ракети "повітря-повітря" перспективного турецького проекту GÖKTUĞ:

- Gökdoğan - ракети інфрачервоного наведення короткої дальності;

- Bozdoğan - ракети для використання за межами активних радіолокаційних ракет візуального діапазону.

Також планують задіяти ракети "повітря-повітря" провідного європейського виробника ракетних систем MBDA:

- MBDA Meteor - керована ракета великої дальності, оснащена активною радіолокаційною головкою самонаведення.

Для ураження наземних цілей будуть задіяні ракети "повітря-поверхня" турецького виробника Tubitak-SAGE:

- SOM Cruise Missile - крилата ракета великої дальності, радіус ураження якої становить 200 кілометрів.

Бомби плануються наступного типу: HGK-82, KGK-82, TEBER-82, KGK-83, HGK-84. Всі турецького виробництва.

Використання

Поки оголошено лише про одномісній моделі літака. І хоча в інтернеті є досить багато фотографій TF-X в польоті, ніякої інформації про його випробуваннях не розголошується. Відомо лише, що літак засвітився на міжнародній виставці оборонної промисловості IDEX-2019 в Абу-Дабі (ОАЕ) і на Паризькому авіа-шоу 2019 року.

Вартість

Як вже зазначалося вище, очікувана вартість виробництва одного готового літака TF-X буде складати 100 млн доларів. Для порівняння, американський аналог F-35 коштує від 78 до 108 млн доларів за одиницю, в залежності від модифікації і комплектації.

Чому цей варіант може бути вдалим для України

Як завжди, тут є кілька моментів. По-перше, нам кров з носу потрібен новий реактивний винищувач. Звичайно, купувати ні турків, ні в когось іншого за 100 млн доларів за одиницю ми нічого не будемо - банально не подужаємо таке навантаження на бюджет. Але, на щастя для нас, є інші, цілком доступні нам варіанти отримати цей літак за меншу вартість.

Справа в тому, що Туреччина, не маючи ніякого досвіду в створенні бойової авіації (крім безпілотників), повним ходом по всьому світу шукає партнерів для цього проекту.

Зокрема, в ході візиту президента Туреччини в Швеції в березні 2013 року були підписані двосторонні угоди, згідно з якими шведський концерн Saab AB (виробник сучасних винищувачів JAS 39 Gripen) надасть технічну допомогу турецькій стороні.

Також свою допомогу у створенні винищувача запропонувала Італія. За словами посла Італії в Туреччині, Італія прийняла рішення поділитися з Туреччиною технологіями на винищувачах Eurofighter Typhoon.

Туреччина також розглядає питання про приєднання до південнокорейської програмі створення винищувача п'ятого покоління KFX, або до бразильської програмі. А зовсім недавно стало відомо, що турки запросили до участі в проекті TF-X Малайзії і Пакистану, а також шукають підходи до Казахстану, Бангладеш та Індонезії.

І ось тут для нашої країни досить привабливою виглядає можливість вклинитися в цей проект. Особливо в частині реактивних двигунів, з якими у турків поки проблеми, а євросоюзівські і американські двигуни явно будуть робити дорожче собівартість літака.

На двигунах варто зупинитися окремо. Україна давно славиться своїми авіаційними двигунами, тому при великому бажанні наші інженери могли б створити для турків реактивний двигун з відповідними характеристиками і проект TF-X міг би стати спільний турецько-українським. Тим більше, що досвід такої співпраці між нашими країнами вже є.

Читайте також: "Рейдер" у ВСУ: Що за ударний безпілотник, який українці будуть проводити разом з турками.

Як би там не було, якщо Україна не почне вирішувати питання реформування ВПС вже зараз, то через кілька років може взагалі залишитися без авіації. Ми і так дотягли питання до межі, що нам скоро будь-який "секонд-хенд" буде за щастя. Головне тут - не піти шляхом у нікуди і не скуповувати по всьому світу старі радянські Міг-і і Су-шки, відкладаючи тим самим вкрай важливу реформу.

    Реклама на dsnews.ua