• USD 27.6
  • EUR 33.5
  • GBP 38.9
Спецпроєкти

Нуланд 6 годин штурмувала мозок Суркова

Реклама на dsnews.ua
Переговори були конструктивними, зазначив Джон Кірбі

Переговори в Калінінграді між помічником держсекретаря США Вікторія Нуланд і помічником президента РФ Владиславом Сурковим пройшли конструктивно, заявив у п'ятницю представник держдепу Джон Кірбі, передає "ДС" з посиланням на "Інтерфакс".

"Вони обговорили ситуацію на сході України, необхідності повної імплементації мінських домовленостей. Переговори були конструктивними. Їх мета - підтримати роботу Нормандського формату і контактної групи", - сказав він на брифінгу у Вашингтоні.

Помічник президента Росії Владислав Сурков також вважає минулі під Калінінградом переговори із заступником держсекретаря США Вікторія Нуланд конструктивними.

"Відбулися досить грунтовні, конструктивні та корисні консультації. Це був свого роду мозковий штурм з пошуку компромісів для реалізації Мінських угод", - заявив Сурков в п'ятницю ввечері журналістам.

За його словами, "по деяких чутливих питань, як наприклад, конституційна реформа (на Україні), безпека і вибори, висувалися ідеї, які можуть бути обговорені в контактній групі, в "нормандському форматі" (РФ, Німеччина, Франція, Україна)".

Зазначається, що зустріч помічника президента РФ і помічника держсекретаря США з питань Європи і Євразії тривала в загальній складності близько 6 годин.

Читайте також:

"
    Реклама на dsnews.ua