• USD 28
  • EUR 33.5
  • GBP 38.6
Спецпроєкти

"Няша" нарахувала $4,7 млн збитків від енергетичної блокади Криму

Реклама на dsnews.ua
Сума ще не остаточна і може вирости

Попередня сума збитків від підриву високовольтних ліній електропередач на території Херсонської області, із-за чого було повністю припинено постачання електроенергії з України в окупований Росією Крим, перевищила 360 млн рублів (близько $4,7 млн). Про це в четвер, 14 січня, заявила так званий "прокурор Криму" Наталія Поклонська, повідомляє "ДС" з посиланням на "Новини Криму".

"Зараз ми маємо 361 млн рублів. На момент порушення справи ця сума була близько 70 млн рублів", - сказала Поклонська.

За її словами, ця сума складається зі збитків, які надали так звані "міністерство промислової політики", "міністерство охорони здоров'я" та "міністерство транспорту". "Тобто витрати, понесені різними відомствами для того, щоб підтримати і не припиняти роботу всіх організацій", - уточнила "прокурор".

Також Поклонська заявила, що підсумкова цифра суми збитків може зрости в кілька разів, оскільки ще триває підрахунок збитків. Зокрема, ще не підраховувалися дані про збитки кримських підприємств.

Читайте також:

Як повідомляла "ДС", у ніч на 22 листопада 2015 року аннексированный Росією Крим повністю залишився без електрики через підриву ЛЕП в Херсонській області. Пізніше подача електроенергії була частково відновлена.

Також 22 листопада в Криму був введений режим НС, який буде діяти до травня 2016 року.

    Реклама на dsnews.ua