• USD 28
  • EUR 33.7
  • GBP 39
Спецпроєкти

Обіцяних автобусів з Польщі немає, люди повертаються до поїзда з Саакашвілі

Реклама на dsnews.ua
Хоча працівники "Укрзалізниці" обіцяли пасажирам Хюндай з Михеилом Саакашвілі на борту подати автобуси, які доставлять їх додому, цього не сталося

Автобуси так і не подали, а пасажири повертаються назад до поїзда, який стоїть у Перемишлі, передає "ДС" з посиланням на Depo.ua.

Саакашвілі мав намір прибути в Україну поїздом Пшемишль - Київ, незважаючи на те, що на кордоні його не хочуть пропускати через позбавлення громадянства, але "Укрзалізниця" відмовилася здійснювати рейс, поки він не зійде з поїзда.

Нагадаємо, екс-президент Грузії Саакашвілі 10 вересня планує повернутися в Україну. Політик, за його словами, подорожує з українським паспортом, хоча президент Петро Порошенко в липні позбавив його громадянства України.

Спочатку планувалося, що він перетне українсько-польський кордон у пункті пропуску "Краковець". Зустрічати його там планували представники "Руху нових сил", політики й активісти. Потім було прийнято рішення, що Саакашвілі прибуде в Україну не автобусом, а потягом з Перемишля. Між тим, у Державній прикордонній службі заявили, що не збираються пропускати Саакашвілі в Україну.

Все про приїзд Саакашвілі в Україну читайте тут.

    Реклама на dsnews.ua