• USD 26.9
  • EUR 31.8
  • GBP 37.2
Спецпроєкти

Оболонський суд відхилив всі скарги адвокатів Януковича

Реклама на dsnews.ua
Оболонський районний суд Києва відхилив скарги адвокатів побіжного президента Віктора Януковича, якого визнали винним у державній зраді

Про це повідомляє "ДС" з посиланням на видання ТһеБабель.

"Суд не має права змінювати зміст вироку, а тільки виправити помилки і описки. В поданих заявах піднімаються питання суті вироку, а тому в задоволенні заяв захисника слід відмовити", - сказали судді.

У свою чергу адвокат Януковуича Олександр Байдик вимагав прибрати з вироку формулювання "вчинення злочинів під впливом залежності від представників влади Російської Федерації".

Крім того, захисники вимагали виключити з вироку посилання на відео з прес-конференції президента Росії Володимира Путіна, звернення глави окупованого Криму Сергія Аксьонова, запис перебування Петра Порошенка в Криму та інші ролики.

Адвокат просив виправити суму процесуальних витрат, яку зобов'язаний відшкодувати екс-президент, з 98 561 грн. 20 коп. на 58 521 грн. 20 коп.

Нагадаємо, раніше адвокат побіжного президента Віктора Януковича, якого засудили на 13 років за держзраду, Олександр Байдик звернувся в Оболонський районний суд з вимогою виправити вирок.

    Реклама на dsnews.ua