• USD 27.6
  • EUR 33.4
  • GBP 38.8
Спецпроєкти

Один із "слуг народу" найняв тестя Зеленського своїм помічником

Реклама на dsnews.ua
Батько Олени Зеленської Володимир Кияшко є помічником народного депутата від "Слуги народу" Олега Бондаренка

Про це заявив сам Бондаренко, передає "ДС" з посиланням на громадський рух "Чесно".

"Для мене Володимир Кияшко - це не батько першої леді. Для мене він в першу чергу фахівець з питань екології та забруднення навколишнього середовища, і саме цим він у мене займається як помічник. Він допомагає мені в місті Кривий Ріг, фактично він є моїм представником", - заявив Бондаренко.

Зазначимо також, що тесть Зеленського працює у Бондаренка на громадських засадах. Він не є професійним екологом, але спеціалізується на темі промислових відходів.

За словами Бондаренко, з Кияшко він познайомився після парламентських виборів, тесть Зеленського нібито підійшов разом з іншими помічниками і запропонував свою допомогу в якості помічника-консультанта.

Зараз Кияшко працює над темою очищення України від промислових відходів, які утворюються в результаті видобутку руди в шахтах, а також шламових відвалів на "Криворіжсталі", "Запоріжсталі" та інших промислових підприємствах. Зокрема, вивчає їх можливу переробку в дорожнє покриття.

Кияшко є кандидатом технічних наук, доцентом кафедри "Будівельні конструкції та споруди" Київського інституту залізничного транспорту, викладає дисципліну "Будівельні конструкції та споруди на транспорті".

    Реклама на dsnews.ua