• USD 39.8
  • EUR 43.1
  • GBP 50.6
Спецпроєкти

Одіозна соратниця Януковича заявила, що перехворіла на COVID-19

Реклама на dsnews.ua

Колишній міністр юстиції часів Віктора Януковича Олена Лукаш заявила про те, що перехворіла на COVID-19

Про це вона повідомила в ефірі NEWSONE, передає "ДС".

"Моє тимчасове перебування подалі від телебачення повʼязано з тим, що я і близькі мені люди познайомилися з таким захворюванням, як коронавірус. Сама я була налаштована дуже скептично, коли чула постійне нагнітання інформаційної хвилі, повʼязаної з вірусом, поки не познайомилася з ним особисто", — заявила Лукаш.

Хворобу ексчиновниця перенесла в середній формі. За її словами, цей вірус неможливо переплутати з іншими хворобами.

"У мене була середня форма захворювання — із запаленням легенів, але без ШВЛ. Симптоми незвичайні, їх не можна переплутати ні з чим. Наприклад, повністю зникають запахи. Ви берете часник, цибулю, улюблені парфуми — ви живете у світі без запахів. Ви живете у світі без смаків — ви памʼятаєте яблуко, яке воно, але смаку ви не відчуваєте. Ви втрачаєте апетит, сон і енергію до життя. В цей час у вас температура, в легенях запалення, і ви приймаєте якісь препарати", — розповіла колишній міністр.

Як зазначила Лукаш, лікування та обстеження вона повністю оплачувала самостійно.

"Достатньо велика сума, але я можу собі це дозволити. І я не побачила жодної державної програми, повʼязаної з безкоштовною або символічною оплатою проходження тестів, КТ легенів, допомоги з ліками. Єдине, що може запропонувати тобі держава, — це ролики по телевізору про те, що потрібно робити", — повідомила вона.

Також одіозна соратниця Януковича підкреслила, що на COVID-19 перехворіла вся її сімʼя, діти перенесли в легкій формі. Лікувалися всі хворі вдома, від госпіталізації відмовилися.

Як повідомляла " ДС ", 12 червня стало відомо, що у Олени Зеленської було діагностовано коронавірус.

16 червня Зеленську було госпіталізовано в лікарню з двосторонньою полісегментарною пневмонією.

3 липня дружину президента виписали з лікарні.

    Реклама на dsnews.ua