• USD 28.3
  • EUR 34.4
  • GBP 38.8
Спецпроєкти

Офіс президента назвав три блоки підтримки бізнесу в умовах пандемії

Реклама на dsnews.ua

Українська влада напрацювала три блоки підтримки бізнесу в умовах пандемії коронавірусу, які незабаром обговорять в парламенті

Про це заявила заступник голови Офісу президента України Юлія Ковалів в ефірі програми "Свобода слова Савіка Шустера", передає "ДС".

За її словами, податки для бізнесу підіймати не будуть.

"Навпаки, для деяких напрямків ми їх знизили. Наприклад, для креативних індустрій", — сказала Ковалів.

Вона підкреслила, що стосується підтримки бізнесу, будуть введені три найбільші блоки, які будуть "обговорювати завтра в парламенті з лідерами фракцій і прем'єр-міністром".

"Перше — це працівникам, безпосередньо людям, які працюють на підприємствах, які можуть бути закриті повністю при введенні локдауну, кожен з них отримає по 8 тисяч гривень. Друге — безпосередньо підприємцям, які будуть працювати або будуть змушені скоротити свій час, такі підприємства також отримають допомогу на своїх працівників. І третє — власне підприємства, які також можливо зупиняться, якщо буде введений локдаун, отримають компенсацію, яка дорівнює сумі сплачених податків на заробітну плату за місяць", — пояснила Ковалів.

Нагадаємо, заступник глави Офісу президента України Юлія Ковалів в ефірі програми "Свобода слова Савіка Шустера" заявила, що економіка України в 2020 році впаде не більше ніж на 5% через наслідки пандемії коронавірусу, однак це кращий показник, ніж спочатку розраховували.

    Реклама на dsnews.ua