• USD 28.5
  • EUR 34
  • GBP 38
Спецпроєкти

Офіс Президента не зараховує половину голосів під петицією за відставку Ситника

Офіс Президента не зараховує половину голосів під петицією за відставку директора НАБУ Артема Ситника, хоча з іншими петиціями на сайті президента таких дивних проблем не виникає

Директор НАБУ Артем Ситник
Директор НАБУ Артем Ситник
Реклама на dsnews.ua

Дивні речі продовжують відбуватись з петицією на сайті Президента №22/103760-еп "Звільнити Ситника Артема Сергійовича, директора Національного антикорупційного бюро України з займаної посади", повідомляє Обозреватель.

На це ЗМІ звернули увагу ще у серпні, і Офіс Президента це пояснював "необхідністю додаткової перевірки голосів". Однак ситуація не змінилась — голоси половини осіб від тих, хто проголосував за відставку Ситника, не враховуються. Станом на сьогодні зареєстровано 21 624 тих, хто підписав петицію. Однак зараховано лише 12 013 голосів, тобто лише близько половини. Щодо інших петицій на сайті Президента такого розриву в кількості зареєстрованих та порахованих голосів не спостерігається.

Керівником Департаменту з питань звернень громадян, який є відповідальним за сайт петицій Президенту, є Ганна Кільова, яка в 2010-2014 роках працювала в.о. керівника Управління з питань звернень громадян Адміністрації Президента при Януковичі та керівником Приймальні Президента при Порошенко.

Нагадаємо, що згідно з порядком розгляду звернень, проголосувати за петицію може тільки особа, що пройде процедуру реєстрації і авторизації. Це дає можливість проголосувати тільки реальній людині. Електронна петиція, адресована Президентові України, розглядається за умови збору на її підтримку не менш як 25 тисяч підписів громадян протягом не більше трьох місяців з дня оприлюднення петиції. Відповідно до статті 24 Закону України "Про звернення громадян", посадові особи, винні у порушенні законодавства про звернення громадян, несуть цивільну, адміністративну або кримінальну відповідальність, передбачену законодавством України.

    Реклама на dsnews.ua