• USD 28
  • EUR 33.3
  • GBP 38.4
Спецпроєкти

Офіс президента узяв Ситника під контроль справами про втручанні в американські вибори, – ЗМІ

Невідомі злили чергову порцію "плівок Труби" – записів прослуховування кабінету директора ДБР Романа Труби
Реклама на dsnews.ua

Про це передає Depo.ua з посиланням на "Обозреватель".

На одній з цих записів зафіксовані розмови, свідчать про те, що справи прокуратури проти Артема Ситника контролюються з Офісу Президента, що може свідчити про те, що директора НАБУ "підвісили" для контролю за діяльністю антикорупційного органу.

Телеграм канал "Трубу прорвало" опублікував чергову порцію з декількох сотень годин записів "прослушки" кабінету Романа Труби. В одній з розмов, записаних 13 вересня 2019, фігурують сам голова ДБР Роман Труба, керівник Другого управління організації досудових розслідувань ДБР Олександр Туру, голова Офісу Президента Андрій Богдан і керівник патронатної служби ДБР Олександр Удовиченко.

Підлеглі звітують Трубі у справах "про втручання керівника НАБУ Артема Ситника вибори в США" і "рівненське справа Ситника", завдяки якому ОПУ може відправити його у відставку в будь-який момент. Це справа про елітний відпочинок Ситника на мисливській базі в Рівненській області, за який заплатила інша особа - свідок по цій справі Микола Надейко, радник сестри Олега Бахматюка, проти якого Ситник відкрив справу з рефінансування Віейбі банку. Суд першої інстанції визнав Ситника винним у корупційному діянні, і у разі відхилення його апеляції Ситник буде занесений до реєстру осіб, які вчинили корупційні діяння, і не зможе далі займати посаду директора НАБУ.

У другій частині запису голова ДБР дзвонить керівника Офісу Президента Андрію Богдану: "Ти знаєш я не підведу, все, що я обіцяв - у нас так і йде". Після розмови переказує її зміст Удовиченко, керівника патронатної служби ДБР - сам глава ОПУ хвалив Трубу перед американцями і вимагав результату по справі.: "Йосипович каже, що хвалив мене перед американцями. Він каже - дай результат!".

    Реклама на dsnews.ua