• USD 28.2
  • EUR 34.3
  • GBP 38.4
Спецпроєкти

Окупанти пообіцяли відкрити КПП "Оленівка", але тільки на один день

Реклама на dsnews.ua

В "ДНР" заявили про відкриття в понеділок, 14 грудня, на один день пункту пропуску "Оленівка" на лінії розмежування

Про це йдеться в повідомленні "Штабу з попередження коронавірусу "ДНР" в Telegram, передає "ДС".

"У понеділок, 14 грудня 2020 року, КПВВ "Оленівка" буде здійснювати пропуск громадян на в'їзд і виїзд. При в'їзді на територію громадяни заповнюють бланк-згоду на направлення в стаціонарне відділення установи охорони здоров'я для проведення обстеження. Або, при бажанні, можуть пройти платне обстеження при проходженні КПВВ (експрес-тест на коронавірусну інфекцію)", — зазначено в повідомленні.

При позитивному тесті хворого направляють до найближчої лікарні на території "ДНР". Але, навіть якщо тест виявиться негативним, особу, що в'їжджає зобов'яжуть просидіти тиждень на самоізоляції за місцем проживання.

В "ДНР" заявляють, що перетнути лінію розмежування можна буде з 09:00 до 16:30 при наявності прописки в Україні або на непідконтрольних територіях. Також буде потрібно "дозвіл Міжвідомчого оперативного штабу ДНР".

Про роботу пункту пропуску "Оленівка" в інші дні буде повідомлено пізніше.

Нагадаємо, раніше в Міністерстві з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій повідомили, що в період посилення карантинних заходів в січні 2021 року контрольно-пропускні пункти в'їзду/виїзду на Донбасі будуть працювати в звичайному режимі.

    Реклама на dsnews.ua