• USD 27.4
  • EUR 32.4
  • GBP 35.9
Спецпроєкти

Окупанти посадили жителя Севастополя за "шпигунство"

Реклама на dsnews.ua
"Суд" окупованого Росією Севастополя визнав жителя міста винним у "шпигунстві" та призначив йому покарання у вигляді десяти років позбавлення волі

Про це йдеться в повідомленні на Facebook-сторінці "Кримської правозахисної групи", передає "ДС".

Згідно з повідомленням міського суду", чоловік буде відбувати термін ув'язнення у колонії суворого режиму за статтею 276 Кримінального кодексу Росії.

"В ході розгляду кримінальної справи встановлено, що уродженець Севастополя 1970 року народження збирав, зберігав з метою передачі і передав представнику іноземної держави відомості про місце дислокації військових частин, дійсних найменуваннях військових частин, розкрив штатну чисельність, наявність озброєння, військової спецтехніки з зазначенням номенклатури - тобто, дані, передача яких могла бути використана на шкоду зовнішньої безпеки Російської Федерації", - йдеться в повідомленні.

Відзначається, що кримінальну справу було розглянуто Севастопольським міським судом у закритому режимі через те, що "в матеріалах справи містилися відомості, що становлять державну таємницю". Інформація про особистих даних підсудного та його захисту прихована.

Як стало відомо правозахисникам, справу розглядав "суддя" Ігор Кожевников, громадянин РФ, колишній суддя Задніпровського районного суду Смоленська, який раніше засудив інших севастопольців - Володимира Дудку і Олексія Бессарабова до 14 років позбавлення волі.

    Реклама на dsnews.ua