• USD 28
  • EUR 33.5
  • GBP 38.6
Спецпроєкти

Олег Бахматюк: 9 тисяч людей залишились без роботи. Кожен з них знає, що в цьому винен Ситник

Олег Бахматюк, акціонер одного з найбільших українських агрохолдингів "Укрлендфармінг", заявив в інтерв’ю, що тиск на його компанію з боку директора НАБУ Артема Ситника призвів до втрати роботи 9 000 українців

Реклама на dsnews.ua

 Як повідомляє УНІАН, про це бізнесмен розповів в інтерв’ю Дмитру Гордону. Він заявив, що через тиск на компанію за рік держава вже втратила 1,5 млрд податків, а українці — 9 000 робочих місць.

 "Отих 9 тисяч людей, що пішло — з кожним, не я особисто, а керівник їх, переговорив і сказав: "Ми терпіли до кінця. Якщо ми зможемо, відновимося. Якщо Бог нам дасть можливості, ми відновимося до кінця. Тому що ми закрилися по простій причині". І всі ці люди знають, що причиною їх звільнення був директор НАБУ Артем Ситник, - говорить бізнесмен. — Коли кожен із тих людей ішов, кожен керівник сідав і казав: "Дивися. Ситник і НАБУ є причиною твого звільнення". Точно 30 тисяч людей знають, хто такий Ситник. Помножити на 4 (середня сім’я — ред.) – це 120 тисяч і більше. Це я вам гарантую".

 

Справа проти ексзаступника голови НБУ Олександра Писарука та бізнесмена Олега Бахматюка щодо надання кредиту рефінансування VAB банку, закрита рішенням судів усіх інстанцій через відсутність складу злочину, була відновлена в 2019 році і розслідується НАБУ. Висновки експертиз Фонду гарантування вкладів і заяви НБУ підтверджують, що всі кошти рефінансування були витрачені за прямим призначенням — їх отримали вкладники VAB банку.

    Реклама на dsnews.ua