• USD 28
  • EUR 33.5
  • GBP 38.6
Спецпроєкти

Олег Бахматюк: наступні п’ять років на нас чекає світова інфляція

Реклама на dsnews.ua

Власник одного з найбільших українських агрохолдингів "Укрлендфармінг" Олег Бахматюк розповів, чому найближчі п’ять років світову економіку очікує інфляція і чому Україна є в тренді на світових ринках, але не користується своїми можливостями

Як повідомляє Цензор.нет, про це бізнесмен Олег Бахматюк розповів під час інтерв’ю Дмитру Гордону.

Він розповів, що в світову економіку було емісовано 40 трильйонів доларів з початку пандемії, прямими і непрямими інструментами: "Прямі інструменти – це такі, як 3 трильйони перші в Штатах, потім ще 2 трильйони. У Європейському Союзі - 1 трильйон на викуп облігацій, 1 трильйон на підтримку, 800 млрд – на довготермінове кредитування. Тобто заливають, пішов залив у системи, як вирішення тимчасової проблеми. Але що парадоксально? Ці 40 трильйонів залили у країни, які займають 45 процентів світової економіки. Тобто вони фактично подвоїли своє ВВП". 

Він вважає, що в цих умовах найближчі 5 років на нас чекає світова інфляція: "Те, що вчора коштувало долар, будет коштувати три. Перш за все це буде стосуватися сировинних речей. Тому що нерухомість не подорожчає, тому що вона звузилась у сегменті, тому що всі обслуговуючі інфраструктурні речі: перельоти глобальні, готелі, ресторани – вони будуть падати, потім будуть відновлюватися. Зрозуміло, що в тренді 10-ти років можна вкладати, але зараз буде сировина". 

Бахматюк говорить, що це також і відкриває можливості для України, яка є експортером сировини — як продукції сільського господарства, так і металургії: "Україна зараз в тренді. А вона себе не продає. Вона зажимається. Живемо якимось правилами. У нас гуру зʼявляються, які нищать все українське і розказують, що ми повинні жити по правилах якогось економічного підходу, який був 10 років назад, коли був доступ до ресурсів, коли була зовсім інша економіка". 

Олег Бахматюк — власник одного з найбільших українських агропромислових холдингів, Групи компаній "Укрлендфармінг". Агрохолдинг займається вирощуванням зернових, олійних культур, насіння, виробництвом яєць та яєчних продуктів (Avangardco IPL), виробництвом м’яса і молока. Також агрохолдинг володіє однією з найбільших сучасних елеваторних мереж. Підприємства "Укрлендфармінгу" присутні в більш ніж 600 населених пунктах 22 областей України і станом на 2019 рік були одними з найбільших платників податків в Україні. 

    Реклама на dsnews.ua