• EUR 42.3
  • GBP 49.5
Спецпроєкти

Ольга Харлан стала 5-кратною чемпіонкою світу

У Лейпцигу (Німеччина) завершилися індивідуальні змагання у жіночій шаблі Чемпіонату світу з фехтування, де перемогу здобула українка Ольга Харлан

Про це повідомляється на офіційному сайті змагань, передає "ДС".

У фіналі українка впевнено обіграла Аззу Azza Бесбес (Туніс) з рахунком 15:5. До цього українка також впевнено вигравала всі свої поєдинки. Так, у півфіналі вона не мала проблем з віце-чемпіонкою минулорічної світової першості Сесилль Бердер з Франції - 15:10.

До цього наша спортсменка послідовно обіграла свою сотечественницу Ольгу Жовнір (1/32, 15:7), Богну Йовжак (Польща, 1/16, 15:9), Росселлу Грегоріо (Італія, 1/8 15:12) і Норику Тамуру (Японія, 1/4, 15:7).

Цікаво, що українка не мала зустрічі з основною суперницею - олімпійською чемпіонкою з Росії Яною Єгорян, яка вибула з боротьби ще в 1/16 фіналу.

Таким чином, Харлан стала 5-кратною чемпіонкою світу.