• USD 28
  • EUR 33.2
  • GBP 38.5
Спецпроєкти

Опитування Зеленського: оголошено ще три запитання (ВІДЕО)

Реклама на dsnews.ua

Президент України Володимир Зеленський оприлюднив ще три пункти загальнонаціонального опитування, яке він анонсував на 25 жовтня

Відео, у якому Зеленський називає три наступні питання, розмістили на його сторінках у соцмережах, передає "ДС".

Питання сформульовані так:

  • Чи потрібно скоротити кількість депутатів у Верховній Раді до 300?
  • Чи підтримуєш ти легалізацію в Україні медичного канабісу для зменшення болю у важких хворих?
  • Чи потрібно Україні на міжнародному рівні підняти питання про використання гарантій безпеки, визначених Будапештським меморандумом?

Детально Зеленський зупинився лише на пʼятому. Глава держави нагадав, що Будапештський меморандум підписали у 1994 році. США, Велика Британія і Росія надали гарантії для територіальної цілісності та суверенітету України, яка натомість зобовʼязалася позбутися ядерної зброї.

"Чи потрібно Україні, у якої анексували частину території, підняти сьогодні на міжнародному рівні питання: або всі підписанти меморандуму виконують взяті на себе зобовʼязання, або ніхто", — пояснив президент.

Володимир Зеленський також заявив, звертаючись до глядачів: "До речі, ти помітив, як політики бояться твоєї думки, переконують, що українці якісь дурні, неосвічені, і не дай Боже у них щось питати. Вони дуже бояться. Якщо народовладдя реально запрацює, вони просто стануть непотрібними".

Президент також заявив, що 25 жовтня є можливість довести, що такий механізм має право на існування.

"І ніщо не заважає нам щомісяця або навіть щотижня говорити про важливе та дізнаватися твою думку", — сказав Зеленський.

Як писала "ДС", перше питання Зеленського звучатиме так: "Чи потрібно ввести довічне увʼязнення за корупцію в особливо великих масштабах?"

Друге питання буде стосуватися створення вільної економічної зони на Донбасі.

    Реклама на dsnews.ua