• USD 27.6
  • EUR 33.4
  • GBP 38.8
Спецпроєкти

Визначилися претенденти на посади держсекретарів у трьох міністерствах

Реклама на dsnews.ua
Конкурсні комісії обрали претендентів на посаду держсекретаря МЗС, Міноборони та Міністерство з питань окупованих територій

Переможцем конкурсу на посаду держсекретаря Міністерства закордонних справ (МЗС) став директор департаменту країн Сходу та Африки Андрій Заєць. Про це, як передає "ДС", повідомила нардеп Альона Шкрум на сторінці в Facebook.

"Тільки що Комісія вибрала переможцем Андрія Зайця - директора департаменту країн Сходу та Африки. Був справжній відкритий конкурс і дуже сильні кандидати", - написала вона.

У той же час, переможцем конкурсу на державного секретаря Міністерства оборони став чинний заступник міністра Олександр Дублян.

Про це повідомив член комісії з питань вищого корпусу державної служби, голова Національного агентства з питань державної служби Костянтин Ващенко, передає "Інтерфакс-Україна".

Дублян набрав 13,75 бали за результатами тестування, розв'язування ситуативних завдань та співбесіди. Інші кандидати, які пройшли у фінал конкурсу: набрав 10,88 бали директор департаменту кадрової політики Міноборони Олег Яцина і набрав 10 балів тимчасово безробітний Іван Шестак (раніше - керівник апарату Нацкомісії, що здійснює держрегулювання у сфері зв'язку та інформатизації, заступник керівника департаменту стратегічних розробок апарату РНБО. - Ред.).

Генерал-полковник ЗСУ Дублян займає посаду заступника міністра з 7 жовтня 2015 року, раніше обіймав посаду начальника військової служби правопорядку у Збройних силах країни. Він брав участь у бойових діях в Афганістані та в антитерористичній операції на сході України.

Крім цього, державним секретарем Міністерства з питань тимчасово окупованих територій і внутрішньо переміщених осіб обрали Сергія Злакомана, передає "Українська правда".

Резервним кандидатом призначили Олега Немчинова. За законом, протягом року він може бути призначеним держсекретарем, якщо Злакоман відмовиться від посади або станеться форс-мажор. Як відомо, Немчинов - голова військово-цивільної адміністрації сіл Комінтерново, Водяне та Заїченко Волноваського району Донецької області.

    Реклама на dsnews.ua