• USD 28.2
  • EUR 34.1
  • GBP 38.6
Спецпроєкти

Опитування Зеленського в день виборів буде коштувати понад 100 млн грн, — ОПОРА

Реклама на dsnews.ua

Так зване загальнонаціональне опитування, ініційоване президентом Володимиром Зеленським у день виборів, буде коштувати не менше 100 млн грн

Про це сьогодні заявила голова правління громадянської мережі ОПОРА Ольга Айвазовська, передає "ДС".

"Загальна кількість витрат, за нашими даними, які надходили безпосередньо від компаній-організаторів цього процесу, становить близько 75 млн грн. Це якщо говорити виключно про польові частини — витрати на організацію роботи волонтерів біля входів на виборчі дільниці", — сказала вона в ході пресконференція в Києві.

За даними Айвазовської, кожен залучений волонтер отримає близько 1200 грн.

"Якщо мова йде про цивільноправові угоди, то до них потрібно ще додати 40% податкових зборів, які потрібно заплатити в бюджет. Тому, максимальне число витрат орієнтовно сягає 103 млн грн, якщо ми говоримо про суму, з якої будуть сплачені податки, а також компенсовані 40 грн координаторам за кожну додатково приведену людину", — сказала голова ОПОРА.

Нагадаємо, 13 жовтня президент Володимир Зеленський анонсував проведення опитування 25 жовтня — в день голосування на місцевих виборах. В рамках опитування українцям поставлять п'ять питань, проте їхній зміст не було озвучено одразу. Також у своєму відеозверненні глава держави заявив, що парламент вже "працює над реалізацією впровадження в Україні механізмів народовладдя".

Згодом стало відомо, що перше питання буде звучати так: "Чи потрібно ввести довічне ув'язнення за корупцію в особливо великих масштабах?". Друге питання стосується вільної економічної зони на Донбасі. 16 жовтня стали відомі інші три питання з "опитування Зеленського".

    Реклама на dsnews.ua