• USD 29.3
  • EUR 29.8
  • GBP 34.8
Спецпроєкти

Оскандалився антисемітськими висловлюваннями консула України в Гамбурзі відсторонили

Реклама на dsnews.ua
Консула України в німецькому місті Гамбург Василя Марущинца відсторонили на час дисциплінарного провадження у зв'язку з інформацією про його антисемітських постах в Facebook

Про це повідомила "Українській правді" прес-секретар Міністерства закордонних справ України Мар'яна Беца, передає "ДС.

"Вчора міністр закордонних справ Павло Клімкін доручив секретареві МЗС розпочати дисциплінарне провадження стосовно нашого консула в Гамбурзі. Терміново, вчора ще, це дисциплінарне провадження було розпочато", - повідомила вона.

"На даний момент консула відсторонено від виконання службових обов'язків і розглядається питання про його можливе відкликання найближчим часом", - сказала Беца.

"МЗС абсолютно засуджує антисемітизм і будь-який прояв ксенофобії та дискримінації - як у суспільстві, так і в МЗС. Ми ретельно розберемося в цій ситуації і зробимо висновки, і на майбутнє теж", - зазначила прес-секретар міністерства.

Поки консула відсторонили на час дисциплінарного провадження.

Як повідомляла "ДС", в Міністерстві закордонних справ відкрили дисциплінарне провадження стосовно консула Марущинца через інформації про антисемітських висловлюваннях і розпалюванні міжнаціональної ворожнечі на його закритій сторінці в Facebook.

    Реклама на dsnews.ua