• USD 27.9
  • EUR 33.6
  • GBP 38.9
Спецпроєкти

Залишать для збирання негативу: ЗМІ розповіли про подальшу долю Шмигаля та Степанова в Кабміні

Реклама на dsnews.ua

Прем'єр-міністр Денис Шмигаль і міністр охорони здоров'я Максим Степанов найближчим часом збережуть свої посади в Кабінеті міністрів

Про це повідомляють джерела РБК-Україна в "Слузі народу", передає "ДС"

Вони відзначають, пише видання, що не проти провести набагато більше кадрових ротацій в уряді.

"Але проблема в тому, що немає підходящих кандидатів з необхідною кількістю голосів в залі", — зазначають журналісти.

За їх словами, претензії у СН накопичилися ледь не до кожного міністра. І, мабуть, більше за інших адресовано критики міністру охорони здоровʼя Максиму Степанова, вказує видання

"Зараз все бачиться так, що ані Шмигаля, ні Степанова поки ніхто чіпати не буде, щоб вони зібрали більше негативу. До того ж (в.о. міністра енергетики Юрію Вітренку — "ДС") Вітренку, в разі його подальшого підвищення, потрібно набратися досвіду і якось проявити себе, перш ніж зайняти премʼєрське крісло", — пояснив впливовий співрозмовник в "Слузі народу".

Відзначимо, дана інформація зʼявилася в ЗМІ у звʼязку з тим, що перший заступник глави фракції "Слуга народу" Олександр Корнієнко розповів виданню, що СН буде на цьому або в найближчі тижні обговорювати призначення Юрія Вітренка повноцінним міністром енергетики.

"Кабінет міністрів України пішов обхідним шляхом, призначивши Юрія Вітренка першим заступником міністра енергетики і паралельно в.о. В найближчі тижні премʼєр-міністру Денису Шмигалю доведеться знову винести це питання до парламенту", — пишуть журналісти.

Якщо фракція підтримає це, то потім премʼєр внесе в Раду подання, зазначив Корнієнко.

"Ми цю інформацію передамо премʼєр-міністру. І після того, як він внесе в Раду подання про призначення Вітренка, ми будемо його розглядати", — сказав він.

У президента Володимира Зеленського говорили, що крісло першого віце-премʼєра може стати для Вітренко випробувальним терміном на пост наступного премʼєр-міністра.

    Реклама на dsnews.ua