• USD 28.1
  • EUR 33.2
  • GBP 36.2
Спецпроєкти

Від міністра Ткаченка зажадали пояснень за його незадекларований будинок у заповідній зоні

У четвер, 13 серпня, в Києві пройшов мітинг під будинком міністра культури Олександра Ткаченка, розташованим у заповідній зоні Труханового острова

Реклама на dsnews.ua

Про це стало відомо від журналіста інформаційного агентства "Журналіст", який знаходився на місці подій, пише "Апостроф".

Активісти ГО "Ліс" і ГО "Товариство охорони пам'яток культури міста Києва" протестували проти забудови Труханового острова і вимагали, щоби Ткаченко пояснив ситуацію з будинком у центрі заповідної зони, оскільки міністр культури, представник партії "Слуга народу" і колишній гендиректор "1 + 1 Media" проживає в цьому будинку на Трухановому острові в рекреаційній зоні і досі не декларував його.

"Ми зібралися тут для того, щоби нинішній міністр культури пояснив, чому він вважає, що він має право проживати на території заповідної зони і чому він не вніс цю нерухомість у декларацію. Це вже не перший раз, коли Олександра Ткаченка просять пояснити жителям Києва факт проживання в цьому будинку. 2 роки тому він запевняв, що в декларації за 2019 рік ми побачимо, в кого і за скільки він орендує це житло, але на жаль, цього так і не сталося ", — прокоментував один із активістів.

За словами мітингувальників, вони організували мітинг біля будинку Ткаченка, щоби спровокувати реакцію чиновника на свої вимоги.

    Реклама на dsnews.ua