• USD 28.1
  • EUR 33.8
  • GBP 38.9
Спецпроєкти

Звіт Степанова про вакцинацію, реклама й лічильники газу: опубліковано порядок денний Ради

Сьогодні, 5 березня, Верховна Рада України збереться на чергове засідання. Воно почнеться з години запитань до уряду, на якому заслухають главу Міністерства охорони здоров'я Максима Степанова про виконання плану вакцинації від коронавірусу в Україні

Верховна Рада
Верховна Рада
Реклама на dsnews.ua

Про це свідчить порядок денний, оприлюднений на сайті парламенту, передає "ДС".

Сьогодні нардепи розглянуть у першому читанні проєкт закону №4290 про місцеві державні адміністрації, яким мають намір передбачити можливість тимчасового покладання обов'язків голови місцевої державної адміністрації на керівника апарату місцевої МА, а в разі його тимчасової відсутності — на заступника керівника апарату.

На порядку денному також у першому читанні законопроєкти про мультимодальні перевезення, про публічні консультації, щодо забезпечення рівноправності громадян і про додаткові гарантії прав педагогічних та науково-педагогічних працівників під час дії карантину або обмежувальних заходів, пов'язаних із поширенням коронавірусу.

У першому читанні парламентарії розглянуть і низку законопроєктів про перейменування в Україні населених пунктів.

Також нардепам запропоновано законопроєкт про внесення змін до Закону України "Про Національну гвардію України" (щодо ідентифікації військовослужбовців Національної гвардії України під час виконання завдань з охорони громадського порядку і забезпечення громадської безпеки).

У другому читанні буде розглянуто законопроєкт 4248-1 про внесення змін до Закону України "Про забезпечення комерційного обліку природного газу" (щодо перегляду термінів встановлення споживачам лічильників природного газу).

Нардепи розглянуть і зміни до закону "Про рекламу" щодо реклами електронних сигарет і рідин, які використовуються в електронних сигаретах.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua