• USD 27.6
  • EUR 33.5
  • GBP 39
Спецпроєкти

Відсутність реакції РНБО на американські санкції проти Коломойського: Данілов пояснив причину

Україна не реагує на те, що США запровадили санкції проти бізнесмена Ігоря Коломойського, оскільки не отримувала документів від американської сторони

Олексій Данілов
Олексій Данілов
Реклама на dsnews.ua

Про це в інтервʼю "Радіо НВ" розповів секретар Ради національної безпеки і оборони (РНБО) Олексій Данілов, передає "ДС".

Зокрема, він пояснив, чому Україна не реагує на санкції США проти Коломойського, а також нардепів Олександра Дубінського та Андрія Деркача.

"Якщо країна відповідним чином буде передавати свої документи в Україну, ми будемо їх розглядати у відповідних інститутах. Після чого можуть відбуватися ті процеси, про які ви зараз говорите. Це не моя примха чи якогось іншого члена РНБО, ми маємо справу з документами", — підкреслив Данілов.

Він також зазначив, що документів щодо Коломойському немає в українських установах.

"Якщо вони будуть, це вже питання іншого порядку", — додав секретар РНБО.

Як повідомляла «ДС», США запровадили санкції проти українського бізнесмена Ігоря Коломойського і його сімʼї у звʼязку зі звинуваченнями в корупції.

В Офісі президента відреагували на рішення Держдепу США про запровадження санкцій проти бізнесмена, зазначивши, що Україна вдячна кожному партнеру за підтримку на шляху деолігархізації.

Європейський Союз підтримав рішення США про запровадження санкцій проти українського олігарха Ігоря Коломойського і членів його сімʼї.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua