• USD 27.9
  • EUR 34.1
  • GBP 39.5
Спецпроєкти

Парламент прийняв законопроект про концесії в першому читанні

Реклама на dsnews.ua
Законодавці прийняли за основу проект закону №1046 про концесії

Відповідне рішення підтримали 293 народних депутата, передає "ДС".

Проект закону про концесії спрямований на вдосконалення правового регулювання концесійної діяльності, що, в свою чергу, забезпечить можливість ефективного залучення вітчизняних та іноземних інвестицій в економіку України і розвиток інфраструктури, чіткий механізм вибору концесіонера та підготовку до реалізації якісних проектів на умовах концесії, що відповідатиме міжнародній практиці.

Прийняття закону, як очікують його ініціатори, дозволить збалансувати інтереси зацікавлених сторін, що має забезпечити умови для зростання обсягу залучених інвестицій для модернізації та створення нової інфраструктури та надання якісних суспільно значущих послуг.

Як передбачається, будуть передаватися в концесію аеропорти, порти і автомобільні дороги.

При цьому нардепи ухвалили рішення про скорочення наполовину строків підготовки законопроекту до другого читання. Попередньо парламентарії підтримали внесення законопроекту до порядку денного.

Нагадаємо, сьогодні Верховна Рада також ухвалила в першому читанні закон "Про внесення змін до закону України "Про запобігання корупції" щодо викривачів корупції".

    Реклама на dsnews.ua