• USD 27.9
  • EUR 33.6
  • GBP 38.9
Спецпроєкти

Пасічнику доповіли, що в "ЛНР" задоволені переворотом

Реклама на dsnews.ua
Так звані "чиновники" "ЛНР" задоволені відстороненням ватажка "ЛНР" Ігоря Теслярського і призначенням на його місце Леоніда Пасічника

Про це повідомив на своїй сторінці у Facebook координатор групи "Інформаційне опір", народний депутат Дмитро Тимчук, інформує "ДС".

"МГБ ЛНР" представило нового "глави ЛНР" Л. Пасічнику доповідну записку щодо настроїв в лавах "представників органів влади ЛНР" після відсторонення від влади І. Плотницького. Згідно з документом, абсолютна більшість "чиновників" задоволені відстороненням Теслярської та призначенням "виконуючим обов'язки голови ЛНР" Л. Пасічника, відзначаючи "позитивні зрушення у кадровій політиці нового керівника", - повідомив Тимчук.

Зокрема, позитивно сприйнято відсторонення від займаної посади "керівника адміністрації глави ЛНР" В. Тейцман як "куратора основних корупційних схем В. Плотникого", а також наближених до неї осіб.

Як повідомляла "ДС", 25 листопада так званий "парламент" самопроголошеної "Луганської народної республіки" затвердив Леоніда Пасічника тимчасовим ватажком "ЛНР".

Все про переворот у "ЛНР" читайте тут.

    Реклама на dsnews.ua