• USD 27.6
  • EUR 33.4
  • GBP 38.8
Спецпроєкти

Печерський суд зобов'язав Кабмін і Держказначейство компенсувати переселенцям шкоди за втрачене майно

Реклама на dsnews.ua
Печерський районний суд Києва прийняв рішення стягнути з Кабміну і Госказначейской служби засобу за втрачене майно переселенців

Відповідна постанова оприлюднена в Єдиному реєстрі судових рішень, передає "ДС" з посиланням на РБК-Україна.

За рішенням суду держава в особі Кабміну і Державної казначейської служби має сплатити приблизно 24,5 млн гривень родині переселенців, яка подала позов до держави з приводу відшкодування матеріальної та моральної шкоди, завданої в ході бойових дій.

Суддя Писанець Печерського райсуду Києва ухвалив рішення задовольнити позов переселенців частково.

"Стягнути солідарно з Кабінету Міністрів України та Державної казначейської служби України на користь Особа_1 та Особа_2 матеріальну шкоду в сумі 8 424 226,00 грн, заподіяну внаслідок руйнування будинку", - йдеться у рішенні суду.

Крім того, у рішенні зазначено, що Кабінет міністрів має виплатити родині 10 тисяч гривень моральної шкоди.

Також держави повинні бути стягнуті грошові кошти в розмірі 16,60 млн гривень за другий зруйнований будинок і 501 тисяча гривень за знищення рухомого майна, яке знаходилося в будинку.

"Стягнути солідарно з Кабінету Міністрів України та Державної казначейської служби України на користь Особа_1 та Особа_2 матеріальну шкоду в сумі 501 314,91 грн., заподіяна внаслідок знищення рухомого майна, що перебувало в зруйнованих будинках", - зазначено в рішенні суду.

    Реклама на dsnews.ua