• USD 27.9
  • EUR 33.8
  • GBP 38.9
Спецпроєкти

Печерський суд ударними темпами розморожує рахунки фірм "сім'ї" Януковича, - ЗМІ

Реклама на dsnews.ua
Печерський суд Києва протягом місяця скасував арешти щонайменше 26 рахунків, які правоохоронці пов'язували з оточенням побіжного екс-президента України Віктора Януковича

Про це йдеться в рішеннях, оприлюднених у Єдиному реєстрі, інформує "ДС" з посиланням на "Українську правду".

Рахунки були заарештовані у справі, яку веде Генпрокуратура. Слідство вважає, що в реєстраційні документи низки компаній внесли неправдиві відомості. Також ймовірні злочинці нібито сприяли відмиванню "брудних" грошей - їх дії передували легалізації коштів, отриманих незаконним шляхом.

У цій справі кільком підприємствам за листопад-грудень вдалося зняти арешти зі своїх рахунків та сум ПДВ в системі електронного адміністрування.

Це "Аскор-Інвест", "Гендальф", "Фігаро Еволюшн", "Екотрейд 2016", "Фартисима", "Фаршмаг", "Ін-Том".

Більшість з них фігурують також в інших виробництвах, зокрема, про розкрадання коштів Укрзалізниці. Слідство по цій справі заявляло, що причетні фірми нібито належать синові екс-президента Олександру Януковичу.

Судді вирішили, що слідство не довело причетність компаній до злочинів і незаконність їхніх грошей.

Які суми зберігалися на арештованих рахунках, не відомо. Проте в кінці листопада джерела УП в Генпрокуратурі повідомляли, що оточення Януковича хотів зняти арешт з 250 мільйонів доларів. В одній із справ арешт тоді залишився дійсним, однак, судячи з судових рішень, ці кошти фігурують також серед десятків рахунків, розморожених в листопаді.

Нагадаємо, 18 листопада з'явилася інформація про те, що в Московській клініці імені Скліфосовського помітили чоловіка, дуже схожого на екс-президента України Віктора Януковича, який ховається на території Росії.П

озже адвокат Януковича Олександр Горошинський заявив, що його клієнт нібито травмувався під час гри в теніс і проведе в лікарні два-три тижні. Однак у той же день український журналіст Роман Цимбалюк повідомив, що побіжного екс-президента "вже виписали з Скліфа".

    Реклама на dsnews.ua