• USD 40.4
  • EUR 43.2
  • GBP 51.1
Спецпроєкти

Писарук з Гонтарєвої вбили мої банки, якою може бути змова, - Бахматюк

Голова Ради директорів "Укрлендфармінг" Олег Бахматюк спростував можливість змови з колишнім першим заступником голови НБУ Олександром Писаруком, якому також було висунуто підозру "у справі VAB Банку"
Реклама на dsnews.ua

Як розповів Олег Бахматюк видання Страна.иапо "справі VAB банку" ГПУ і НАБУ штучно залучили до справи Олександра Писарука, щоб була підслідність Національного антикорупційного бюро, яке інакше не могло б займатися нею, а інформація про його змову з Писаруком при видачі НБУ стабілізаційного кредиту в 1,2 мільярда гривень у 2014-му році не відповідає дійсності, передає "ДС".

"Писарук з Гонтарєвої вбили мої банки. У мене з ними немає і не може бути ніяких контактів. Наші відносини ворожі і всі про це знають. Як ми з ними могли бути у змові? Тут ось ще момент: справа проти мене порушено за заявою Ірини Росс. Вона зараз у розшуку за вимагання у нас 500 000 доларів. Крім того її спіймали на підробці 80 медичних віз - поцікавтеся в американському посольстві ", - стверджує Бахматюк.

Також Бахматюк розповідає, що Ірині Росс передали документи на нього в НАБУ.

"Їй в НАБУ передали на мене документи, за які вона і намагалася вимагати гроші, ймовірно будучи в долі з кимось з детективів. Ми повністю це все задокументували разом з СБУ. Ціла спецоперація була. Її взяли на гарячому під час передачі грошей. Але потім відпустили на поруки тоді ще депутата Ігоря Луценка. Вона відразу втекла з України. А справа про те, хто і як злив їй інформацію з НАБУ, зараз розслідується ДБР ", - говорить Бахматюк.

Раніше повідомлялося, що у директора НАБУ Артема Ситника є прямий конфлікт інтересів з Олегом Бахматюком.

    Реклама на dsnews.ua