• USD 28.2
  • EUR 32.9
  • GBP 36
Спецпроєкти

Пішов з життя замконмандира Української добровольчої армії

Реклама на dsnews.ua

Після тривалої хвороби помер заступник командира Української добровольчої армії (УДА), комбат 8-го окремого батальйону "Аратта" Андрій Гергерт («Червень»)

Про це йдеться в повідомленні на Facebook-сторінці батальйону, передає "ДС".

"Дорогі побратими, друзі, патріоти України, з сумом повідомляємо, що зупинилося серце нашого Комбата Друга Червня. Українська земля втратила великого сина, відважного воїна, вірного батька та люблячого чоловіка. Небесний батальйон поповнив ще один Герой України, який віддано захищав незалежність Батьківщини", — зазначено в повідомленні.

У батальйоні просять молитвою згадати комбата, який довгий час боровся з важкою хворобою. Про всі похоронні заходи повідомлять пізніше.

Дорогі побратими, друзі, патріоти України, з сумом повідомляємо, що зупинилось серце нашого Комбата Друга Червня Andriy...

Gepostet von Аратта 8-й батальйон УДА Української Добровольчої Армії am Samstag, 1. August 2020

Укрінформ уточнює, що Андрій Гергерт нагороджений орденом Богдана Хмельницького III ступеня "за особисту мужність, самовідданість і високий професіоналізм, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України". Має дружину і чотирьох дітей.

Раніше у Гергерта діагностували онкологічне захворювання.

    Реклама на dsnews.ua