• USD 27.7
  • EUR 33.4
  • GBP 38.5
Спецпроєкти

За якістю справ ГПУ явно не на висоті: Ситник відповів Луценко

Реклама на dsnews.ua
Директор НАБУ Артем Ситник відреагував на критику в свою адресу з боку генерального прокурора Юрія Луценка

Він заявив, що "відчував, що рано чи пізно буде такий вибух і буде така контратака, яка фактично буде перекреслювати останні три роки, які відбулися в Україні, перекреслювати ті реформи, які були розпочаті, перекреслювати можливе міжнародне співробітництво", повідомляє "ДС" з посиланням на Голос Америки.

"Таке опір було очікуваним", - заявив Ситник.

НАБУ має меншу кількість справ, чому Генпрокуратура, зауважив Ситник.

"Якщо порівнювати кількість справ, то у нас менше справ. Якщо ми говоримо про якість справ, фігурантів, які проходять по справах, звісно, що Генеральна прокуратура тут явно не на висоті", - підкреслив він.

"Тут вже не йдеться про розподіл повноважень. Тут мова йде про виживання корупційної еліти, що ще раз доводить, що неможливо розслідувати в Україні справи топ-корупціонерів і не зустрічати опору", - заявив Ситник.

Він також розкритикував процедуру повернення $1,5 млрд, які пов'язують з Януковичем, і були перенаправлені до держбюджету в рамках процедури спеціальної конфіскації.

"Щодо них (активів - ред.) багато питань, як вони були повернуті. У нас, наскільки я пригадую, три чи чотири кримінальні провадження, що були зареєстровані на підставі рішення суду щодо обставин повернення $1,5 млрд. На підставі якогось міфічного рішення Краматорського суду", - сказав Ситник.

Все про конфлікт НАБУ з Генпрокуратурою і СБУ читайте тут.

    Реклама на dsnews.ua