• USD 27.8
  • EUR 33.4
  • GBP 38.7
Спецпроєкти

Чому Захід мовчить про "урізання свобод"в Україні?

Останнім часом маса людей питає мене, чому європейці і американці закрили очі на всі ті закони, які зараз приймає Рада (ЦВК, Верховний суд і т. д)
Реклама на dsnews.ua

Можна говорити про космічних кораблях і великих угодах, але насправді все набагато простіше: продаж землі. За це прощають абсолютно все.

Ну і вишенька на тортику або морквина перед осликом: МВФ пообіцяв дати 10 мільярдів відразу без будь-яких умов, якщо не буде взагалі обмежень. Поки в уряді (назвемо це так) думають все ж ввести обмеження в 200 тис. га, але щось мені підказує, що зійдуться на 300-400 тис.. І, що не менш важливо, вони погодилися з тим, що ціна на газ може бути зменшена. Єдине питання, чи буде це прописано в меморандумі. Тому що якщо це будуть усні домовленості, через рік-два ми знову повернемося до цього питання, але в більш жорсткій формі.

Тому всі ті, хто пророкує швидкий крах Зе і говорить про те, що Захід не потерпить урізання свобод, - повинен вам повідомити, що ви всі ідіоти. До 1 липня 2020 р. (день запуску ринку землі) ви не почуєте від європейців та їх грантоїдів жодного поганого слова. А потім все буде залежати від того, як цей ринок буде відкриватися і від того, чи будуть рейдерські схеми працювати активно чи не занадто активно. І щось мені підказує, що шоколадний період може тривати ще рік.

    Реклама на dsnews.ua