• USD 27.7
  • EUR 33.4
  • GBP 38.5
Спецпроєкти

Погром на Банковій: рішення Печерського суду по одному з активістів скасовано

Київський апеляційний суд скасував домашній арешт активіста Романа Ратушного, який був затриманий за підозрою в погромі біля будівлі Офісу президента 20 березня під час акції протесту прихильників Сергія Стерненка

Реклама на dsnews.ua

Рішення суд прийняв на засіданні в середу, 21 квітня, передає "ДС" з посиланням на "Суспільне".

Таким чином, Апеляційний суд скасував рішення слідчого судді Печерського районного суду Києва від 29 березня, яким Роману Ратушному був обраний запобіжний захід у вигляді домашнього арешту з носінням електронного засобу контролю. Йому було заборонено залишати місце проживання, крім випадків звернення за невідкладною медичною допомогою.

Як альтернативний варіант повного визволення з-під домашнього арешту, сторона захисту пропонувала випустити Ратушного на поруки. Серед значної кількості поручителів були відомі політики та діячі культури.

Як писала "ДС", увечері 20 березня біля Офісу президента в центрі Києва пройшла акція на підтримку активіста Сергія Стерненка. Учасники акції палили фаєри і кидали шумові гранати. Протестуючі також розмалювали вхід в ОПУ і розбили вікна. В Офісі президента оцінили збиток, завданий будівлі, в 2 млн гривень. Пізніше сума була скорегована.

Редактор: Марія Чиренко
    Реклама на dsnews.ua