• USD 28.1
  • EUR 33.2
  • GBP 36.2
Спецпроєкти

Поки Зеленський спілкувався зі ЗМІ у Полтаві, в його Facebook зʼявилося привітання до Дня знань

Реклама на dsnews.ua

На сторінці президента Володимира Зеленського в Facebook опубліковано привітання з нагоди Дня знань — 1 вересня. Допис було оприлюднено у той час, коли глава держави спілкувався з журналістами у Полтаві

Пряма трансляція спілкування Зеленського зі ЗМІ (почалася о 12.46 й тривала понад 18 хвилин) відбувалася на сторінці Офісу президента у Facebook, інформує "ДС".

У повідомленні в соцмережі (зʼявилося о 13.02) глава держави привітав з початком нового навчального року викладачів і студентів, учителів і школярів, вихователів і дошкільнят та їхніх батьків. Також там зазначається, що через пандемію коронавірусу "цей рік особливий". 

"До традиційного ранкового "візьми "змінку" додається "візьми маску". Окрім знайомого "не викрикуйте – піднімайте руки", кажуть "не забувайте і дезінфікуйте руки". А на зміну легендарному "не бігайте по коридорах" приходить "будь ласка, тримайте дистанцію". Безпечні умови під час навчання – головний пріоритет. Ми віримо, що й освітяни, і батьки, і всі інші дотичні до освітнього процесу будуть відповідальними. Маємо адаптуватися до ситуації, коли і знання, і здоров’я є надважливими. Бажаю всім завжди 12 балів і 36,6", — йдеться у привітанні.

Привітання Володимира Зеленського з Днем знань
Привітання Володимира Зеленського з Днем знань

Окрім цього Зеленський висловив надію, що "тисячі українських першокласників, які сьогодні переступили поріг школи, стануть у майбутньому надійною опорою та запорукою успішної та квітучої незалежної України".

"Вірю, що майбутні бакалаври, спеціалісти та магістри вже за рік приєднаються до спільної побудови такої держави. Всіх з Днем знань!" — сказано в пості.

Згодом (о 13.04) аналогічний допис зʼявився і на сторінці Зеленського в Telegram.

Примітно, що у дописі глави держави допущені принаймні дві помилки: замість дієслова підіймайте написано "піднімайте", а також використана тавтологія "головний пріоритет".

Як писала "ДС", станом на 12.10 ані президент, ані його пресслужба не привітали українських школярів та студентів з Днем знань. Замість цього ОПУ опублікувало відео з приводу робочого візиту Зеленського на Полтавщину.

    Реклама на dsnews.ua