• USD 40.1
  • EUR 43.5
  • GBP 51
Спецпроєкти

Політична помста: Ексгенсек НАТО висловився про справу Порошенка

Реклама на dsnews.ua

Звинувачення, висунуті п'ятому президенту України Петру Порошенку, мають ознаки вибіркового правосуддя і політичного переслідування

Про це йдеться в повідомленні колишнього Генсека НАТО Андерса Фог Расмуссена в Twitter, передає "ДС".

"Ніхто не може бути вище закону, і справедливість повинна бути забезпечена. Але звинувачення, які були висунуті Порошенку цього тижня, мають тривожний відтінок вибіркового правосуддя та політичної помсти. Це частина минулого України, а не її майбутнього", - пише Расмуссен.

Як відомо, ряд впливових світових політиків застерегли президента Зеленського від політичних переслідувань Петра Порошенка. Серед них колишній прем'єр-міністр Швеції Карл Більдт, президент Європейської народної партії Дональд Туск, колишній спецпредставник Держдепартаменту США з питань України Курт Волкер, експосол Канади в Україні Роман Ващук, депутат Європарламенту Пятрас Ауштрявічюс.

Також було оприлюднено спеціальну заяву, яку підписали голова делегації Європейського парламенту зі зв'язків з Україною комітету асоціації між Україною та Європейським Союзом Вітольд Ващиковський, голова делегації Європейського парламенту у Парламентській асамблеї Євронест Андрюс Кубілюс і віцеголова делегації Європейського парламенту зі зв'язків з Україною комітету асоціації між Україною та Європейським Союзом Траян Бесеску. У заяві зазначено, що нинішня влада в Україні повинна дотримуватися принципів верховенства права і європейських цінностей, а справа Порошенка буде під пильним наглядом Європейського парламенту.

    Реклама на dsnews.ua