• USD 27.6
  • EUR 33.4
  • GBP 38.8
Спецпроєкти

Політична шизофренія: Клімкін відповів Путіну на ідею з миротворцями ООН

Реклама на dsnews.ua
Міністр закордонних справ України Павло Клімкін назвав пропозицію російського президента Володимира Путіна про розміщення на Донбасі миротворців ООН маніпуляцією

Про це він заявив в інтерв'ю "Укрінформу", передає "ДС".

"Це очікувана маніпуляція, яка, насамперед, полягає в тому, що Росія прагне до визнання підтримуваних нею терористів на окупованій частині Донбасу. Це марна спроба перевести весь мирний процес в якусь віртуальну реальність. І збити все те, чого ми досягли за цей час з допомогою наших партнерів", - заявив Клімкін.

За його словами, маніпуляцією є і те, що росіяни пропонують розміщувати миротворців уздовж лінії розмежування.

Клімкін бачить в цьому шлях до замороження конфлікту, що є прагненням Росії "легалізувати свою колонію, свій протекторат на окупованій частині Донбасу".

"Більше того, я вбачаю в цьому і елемент своєрідної політичної шизофренії. Москвою нібито декларується прагнення допомогти ОБСЄ, місії СММ (Спеціальна моніторингова місія - ред.). Але як? Розмістивши миротворців тільки уздовж лінії розмежування! Це ж навпаки, тільки ускладнить роботу СММ, тому що не можна мати дві місії з різним територіальним мандатом. Це таке безумство, що одночасно і смішно, і сумно...", - додав міністр.

За його словами, країни-члени ООН добре розуміють ці спроби маніпулювати.

Як повідомляла "ДС", 5 вересня Путін сказав, що Росія внесе в раду Безпеки ООН резолюцію про розміщення миротворців ООН на лінії розмежування на Донбасі для забезпечення безпеки працівників ОБСЄ.

    Реклама на dsnews.ua