• USD 29.3
  • EUR 30.6
  • GBP 35.6
Спецпроєкти

"Політичне рішення рано чи пізно буде ухвалено": Резніков упевнений, що Україна вступить до НАТО

Міністр оборони Олексій Резніков заявив, що питання вступу України до НАТО сьогодні не стоїть на порядку денному, проте країна має й надалі виконувати всі умови для цього

Олексій Резніков
Олексій Резніков / Фото з відкритих джерел
Реклама на dsnews.ua

Про це Резніков заявив під час спілкування з журналістами в українському посольстві у Вашингтоні, передає "ДС" із посиланням на "РБК-Україна".

"Прийняття рішення про вступ України в НАТО може бути тільки при консенсусі країн Альянсу. Це буде політичне рішення. На сьогодні прийняття такого рішення на порядку денному не стоїть. Але це не означає, що ми маємо забувати про приписи Конституції, що нашою метою є вступ до НАТО", — заявив міністр.

Водночас Резніков наголосив на тому, що, в першу чергу, вступ до НАТО для України не є лише питанням безпеки, але і розвитку демократії та економіки. Водночас країна повинна й надалі робити реформи, аби бути готовою до вступу у будь-який момент.

"Не тільки заради безпекової складової. НАТО не є військовим союзом, це питання розвитку демократії, економіки, гуманітарних питань. Тому наша задача робити реформи, робити домашнє завдання, щоб бути де-факто готовими до вступу в НАТО, а політичне рішення рано чи пізно буде прийняте", — додав Резніков.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua