• USD 27.9
  • EUR 33.9
  • GBP 39.4
Спецпроєкти

Поліція знайшла у "спортсменів" порушень на 83 млн гривень

Реклама на dsnews.ua
У спортивній сфері виявлено порушень на загальну суму 83 млн гривень

Про це сьогодні заявив т.в.о.. голови Національної поліції України Вадим Троян під час Національного семінару "Чесність в спорті", повідомили "ДС" в прес-службі Нацполиции.

Зокрема, тільки в цьому році поліція України задокументовано п'ять фактів порушень у спортивній галузі. Це і хабарництво за свідомий програш команди у змаганнях, і вплив на результати матчів, і розкрадання коштів, виділених на проведення спортивних змагань. Поліція також документувала факти порушень в сфері закупівель, виділення за гроші приміщень для проведення спортивних змагань.

"Таким чином, можна констатувати, що поліція активно виявляє і припиняє спроби недобросовісних функціонерів нажитися на прагненні людей до проведення чесних змагань", - сказав Троян.

Він також висловив очікування результатів роботи семінару, у вигляді рішення ряду ключових завдань. Зокрема, мова йде про запобігання проявам корупції та безперешкодне міжнародне співробітництво у розслідуванні таких фактів, а також доведення виявлених порушень до суду.

    Реклама на dsnews.ua