• USD 28.2
  • EUR 34.1
  • GBP 38.5
Спецпроєкти

Допоможе боротися з корупцією: у "слуг" стверджують, що Йованович може знову стати послом США в Україні

Реклама на dsnews.ua

До Києва в якості американського посла може повернутися Марі Йованович, яка займеться підтримкою неурядових організацій, боротьбою з корупцією і забезпеченням політичної стабільності в Україні

Про це в інтерв'ю Цензор.НЕТ розповів нардеп "Слуги народу" Єгор Чернєв, передає "ДС".

За словами парламентарія, вже є сигнали про те, що Сполучені Штати Америки мають намір задавати тон у світовій зовнішній політиці.

"Вчора на Парламентській асамблеї НАТО був обраний новий президент — конгресмен з США Джеррі Конноллі, демократ з команди Байдена. Крім того, Байден обіцяє відновити більш тісні відносини з партнерами по НАТО і посилити вплив Вашингтона в Східній Європі. Він також виступає за продовження цілого ряду міжнародних угод: Договір про скорочення і обмеження стратегічних наступальних озброєнь (СНО-3) з РФ; повернення до Договору по ракетах середньої і меншої дальності та Договору по відкритому небу", — зазначив Чернєв.

Нардеп додав, що крім цього, в своєму стейтменті Байден написав про те, що стосовно України, його позиція залишається незмінною.

"А саме: в нашій країні повинна тривати боротьба з корупцією; Україні повинна бути надана допомога, зокрема й летальна зброя; необхідно продовжити санкції проти Російської Федерації, поки вона не поверне захоплені території. І в рамках цих завдань, відповідно до моїх джерел, Байден наполягатиме на відновленні і посиленні антикорупційної інфраструктури в Україні. Швидше за все, посол, якого вже затвердили, буде замінений, і в Київ може повернутися Марі Йованович, яка і займеться підтримкою неурядових організацій, боротьбою з корупцією і забезпеченням політичної стабільності в Україні", — пояснив Чернєв.

"Російських агентів впливу будуть нейтралізувати посиленням санкцій, заморожуванням рахунків і кримінальними справами. По іншим фігурантам, які розгойдують ситуацію в країні, у наших американських партнерів також є свої інструменти, включаючи вкрай цікаві записи розмов перед президентськими виборами 2019 року", — додав "слуга народу".

Як повідомляла "ДС", колишня посол США в Україні Марі Йованович готується видати мемуари, зокрема, про свою роботу в Україні.

    Реклама на dsnews.ua