• USD 36.6
  • EUR 39.7
  • GBP 45.2
Спецпроєкти

Брат скандального Вовка, якого затримали на хабарі, стверджує, що працює у "розвідці", — Бутусов

Український журналіст Юрій Бутусов розкрив деталі схеми отримання хабарів, яку, за його словами, організував глава Окружного адміністративного суду Києва Павло Вовк, за даними ЗМІ брат якого, Юрій Зонтов, був затриманий сьогодні Національним антикорупційним бюро України при спробі отримати 100 тисяч доларів

Реклама на dsnews.ua

Про це йдеться у повідомленні журналіста Юрія Бутусова в Facebook, передає "ДС".

Зонтов заявив, що він — співробітник Служби зовнішньої розвідки України. Відомо також, що раніше затриманий теж був повʼязаний із правосуддям, оскільки працював адвокатом.

"Вовк організував глибоко законспіровану систему отримання хабарів. Кожного хабародавця аналізували, робота йшла тільки зі зрозумілими і відомими людьми, і лише з великими сумами", – написав Бутусов, посилаючись на джерела.

За даними журналіста, сам глава ОАСК не брав участі в передачі хабарів, гроші через низку посередників надходили до його рідного брата. Разом із тим, Вовк нібито не раз зривав операції НАБУ із розкриття одержання неправомірної вигоди.

"Цього разу спрацювала жадібність – справа мала слухатися в ОАСК завтра, терміновість була виправдана ситуацією. І добре знаючи наші правоохоронні органи, Вовк не думав, що НАБУ ризикне передавати аж 100 000 доларів через ланцюжок посередників, який, здавалося, було неможливо відстежити", – зазначив журналіст.

Однак у НАБУ все ж пішли на ризик і зафіксували факт отримання Зонтовим хабаря. Після цього, пише Бутусов, він повіз гроші у квартиру, яка є адвокатським офісом. У ній розташовані три сейфи для документів і цінностей.

За словами Бутусова, Зонтов користувався своїм статусом держслужбовця і завдяки роботі в розвідці міг вивозити "крадене в Україні" до інших країн.

НАБУ задержало на взятке в 100 тысяч долларов родного брата главы Окружного админсуда Павла Вовка. Его зовут Юрий...

Posted by Юрій Бутусов on Tuesday, April 6, 2021
Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua