• USD 36.6
  • EUR 38.5
  • GBP 44.6
Спецпроєкти

Порошенко анонсував реформування СБУ за зразком спецслужб світу

Реклама на dsnews.ua
Рада національної безпеки і оборони України має намір розглянути концепцію реформування Служби безпеки України

Про це в ході виступу до 25-ї річниці створення СБУ заявив президент України Петро Порошенко, передає "ДС" з посиланням на "112 Україна".

"Скоро РНБО розгляне концепцію реформування СБУ з використанням досвіду кращих практик країн-членів НАТО. Передбачається, що окремі функції СБУ, не властиві класичним спецслужбам, будуть поступово передані в інші правоохоронні органи", - зазначив він.

Порошенко уточнив, про які саме функції йде мова. "Так, НАБУ, Державного бюро розслідувань, Нацполиции поступово перейдуть розслідування деяких службових злочинів та злочинів, учинених організованими злочинними угрупованнями", - сказав він.

У той же час президент підкреслив, що СБУ є і залишається основним контррозвідувальним органом держави. "І ця складова Служби повинна бути піднята на порядки вище, як того вимагають реальні зовнішні загрози України", - додав Порошенко.

Як повідомляла "ДС", раніше президент Петро Порошенко терміново викликав до себе голову Служби безпеки України Василя Грицака з-за резонансного вбивства в Києві.

    Реклама на dsnews.ua