• USD 27.8
  • EUR 33.4
  • GBP 38.7
Спецпроєкти

Порошенко не збирається звільняти Шокіна

Реклама на dsnews.ua
Президент вважає, що ні один генпрокурор не сподобається суспільству

Президент України Петро Порошенко не готовий змінювати Генпрокурора. Про це, як передає кореспондент "ДС", він заявив під час прес-конференції 14 січня, відповідаючи на питання про те, коли ж він звільнить Віктора Шокіна, до якого у журналістів і громадських діячів накопичилося чимало питань.

Президент зазначив, що не буде звільняти Шокіна, оскільки хороших прокурорів в Україні ніколи не було. "За всі роки незалежності України не було жодного прокурора, яким було б досить суспільство", - стверджує Порошенко.

За його словами, замість того, щоб міняти генпрокурорів, він збирається змінити систему". Так, у ГПУ вже забрали всі корупційні розслідування, передавши їх Антикорупційного бюро. "Коли ми по телевізору дивилися обрання голови НАБУ, всі аплодували, всі були переконані, що вибрали незалежної людини. При цьому ходили чутки, що вибрали людину, якого не хотів Порошенко, бо була інформація, можливо частково і правдива, що я пропонував кандидатуру Сакварелідзе", - зазначив президент.

Порошенко також підкреслив, що тепер у ГПУ заберуть ще й функцію слідства. Відповідний закон президент підписав прямо під час прес-конференції.

Читайте також:

Нагадаємо, в ході прес-конференції 14 січня президент заявив, що має намір в 2016-му році повернути Донбас Україні.

    Реклама на dsnews.ua