• USD 27.8
  • EUR 33.4
  • GBP 38.7
Спецпроєкти

Порошенко про бійню на Банковій 1 грудня 2013 року: Це було зроблено, щоб залякати українців

Реклама на dsnews.ua
Побиття силовиками активістів 1 грудня 2013 року було здійснено, щоб залякати українців, які вийшли на Майдан захистити європейське майбутнє України

Про це під час зустрічі з громадською організацією "Солідарна молодь" заявив п'ятий президент України Петро Порошенко, передає "ДС" з посиланням на сторінку політика в Facebook.

"1 грудня 2013 року сотні українців вийшли на Майдан, щоб продемонструвати, що їм не байдужа доля власної країни. Показати, що не допустять звіриного поведінки влади, яка наказала побити студентів. Тоді мільйони українців сказали рішуче "Так!" Європейське майбутнє нашої держави. Сказали рішуче "Ні"" Путіна і Януковича, які намагалися повернути нашу державу в зону російського впливу", - зазначив він.

Порошенко додав, що 1 грудня на Банковій він особисто бачив, як "по-звірячому побили журналістів".

"Це було зроблено, щоб залякати українців. Я пишаюся тим, що ми не злякалися. І ми не допустимо, щоб Україна повернулася назад в жахливе червоне радянське минуле, чого зараз добивається Путін", - уточнив п'ятий президент України.

1 грудня 2013 року сотні українців вийшли на Майдан, щоб продемонструвати, що їм не байдужа доля власної країни. Показати, що не допустять звірячу поведінку влади, яка наказала побити студентів. Тоді мільйони українців сказали рішуче «Так!» європейському майбутньому нашої держави. Сказали рішуче «Ні!» Путіну та Януковичу, які намагалися повернути нашу державу у зону російського впливу. 1 грудня на Банковій я особисто бачив, як по-звірячому побили журналістів. Це було зроблено, щоб залякати українців. Я пишаюся тим, що ми не злякалися. І ми точно не допустимо, щоб Україну розвернули назад у жахливе червоне радянське минуле, чого зараз добивається Путін. Символічно, що саме в цей день Солідарна Молодь, представники якої були тоді на Майдані, дають новий старт своїй діяльності, переобираючи керівні органи. Бажаю вам підтримувати запал до змін і любов до України у серці!

Gepostet von Петро Порошенко am Sonntag, 1. Dezember 2019

Нагадаємо, сьогодні, 1 грудня, націоналісти провели в центрі Києва акцію, присвячену шостої річниці масових протестів у столиці

    Реклама на dsnews.ua